REALIZACJA ZAMÒWIEŃ 20\21

Szanowni Państwo!

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE PO 15 LISTOPADA BĘDĄ KOLEJNO REALIZOWANE OD NOWEGO ROKU

_______________________________________________________

Powoli przygotowujemy się do zamówień z realizacją na grudzień, a co za tym idzie z realizacją przed Mikołajkami i Świętami Bożego Narodzenia.

Doświadczenie z poprzednich lat oraz duża ilość zamówień już na ten moment zobowiązuje nas aby podać tę informację już dziś.

Wszystkie nasze produkty wykonujemy od postaw własnoręcznie w Polsce i na każdy wykonany przez nas produkt macie Państwo wpływ już samego początku złożenia zamówienia. Każdy produkt możemy dopasować do Państwa potrzeb pod względem wielkości, koloru, wizualizacji i innych. Wykonujemy również indywidualne zamówienia produktów, których nie posiadamy w ofercie, a które Państwo sobie wymarzyliście i wymyśliliście. 

Dlatego czas realizacji poszczególnych produktów może być dłuższa i ma na to wpływ wiele czynników. Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty były wykonane najrzetelniej i aby jak najszybciej znalazły się w Państwa domach.

Jeśli mają Państwo w planach zakup mebelka bądź zrealizowanie jakiegoś projektu zachęcamy do zakupów już dziś i rezerwowania terminów.

Jeśli będzie taka możliwość bardzo prosimy przy złożeniu zamówienia w uwagach dopisać przed jakim terminem paczka ma dojść (chodzi głównie o zamówienia z dłuższym czasem realizacji oraz mikołajki czy święta)

Zamówienia z gwarancją dostawy przed Świętami zbieramy do 15.11.20 r.

W razie jakichkolwiek pytań o zamówienie czy jego ewentualną realizację prosimy kierować je na nasz adres mailowy shop@lovwood.com.pl zawsze odpowiemy

Przypominamy, że dostępne są u nas metody płatności: przelew natychmiastowy, pobranie, przelew tradycyjny, raty mbank.

 

Lov.wood

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl