O firmie

Firma powstała na myśl czegoś wyjątkowego, indywidualnego i stworzonego na potrzeby klienta. Wtedy powstał nasz pierwszy projekt drewnianej skrzyni na zabawkami. Najbardziej interesowały nas dobrej jakości drewno, ekologiczne, certyfikowane, bezpieczne farby przeznaczone dla dzieci, indywidualny dobór kolorów i niepowtarzalny wzór, który możemy sami malować.

 

 

 

 

 

W Lov.wood cenimy personalizację produktu i indywidualne projekty klientów, które chętnie wdrażamy. Chcemy, aby nasi klienci znaleźli miejsce, w którym mogą realizować swoje indywidualne pomysły, marzenia, żeby każdy z naszych produktów spełni oczekiwania naszych klientów i ich dzieci.
 

 

 

 

 

Wszystkie nasze produkty są wykonywane na zamówienie, więc od samego początku klient ma wpływ na ogólny wygląd produktu. Produkty są wytwarzane od początku metodą ręczną, dlatego są tak wyjątkowe. Czas realizacji zależy głównie od rodzaju przedmiotu, należy również pamiętać, że wszystko jest wykonywane metodą handmade i potrzeba czasu, aby stworzyć coś wyjątkowego ale na to warto czekać.
 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl